Redakcja 13 listopadu 2017
5/5 - (1 vote)

O tom, že sneakery ovládly svět módy, již nějakou dobu všichni víme. Zbožňují je nejen mistryně sportu nebo ženy, které aktivně trénují, ale také milovnice módy, bloggerky a modelky. Gigi Hadid a Kendall Jenner – ikony ze současného světa módy mají svůj vlastní způsob, jak nosit sportovní boty v městských stylizacích. Podívejte se, jak je nosí ony!

Gigi Hadid a adidas Superstar

Oblíbenými teniskami Gigi – modelky známé z přehlídek největších módních projektantů, proslavené také díky spolupráci s Tommym Hilfigerem, jsou rozhodně adidas Superstar. Tyto kultovní sportovní boty byly dříve oblíbenou obuví basketbalistů, ale s postupem času se staly symbolem městské stylizace. Gigi je nosí na mnoho způsobů, ale vždy vypadá skvěle!

Perfektní kompozici pro každý den tvoří Gigi kombinací džínů s vysokým pasem + adidas Superstar. K tomu bez pochyb přiléhavý top, který zdůrazní křivky a velká taška ve stylu shopper bag. Doplňky?

Svetr přehozený přes ramena či stylové sluneční brýle. To je vše, co potřebujete, abyste vypadali cool, jako Gigi Hadid!

Modelka dokazuje, že v módě občasné porušení pravidel nemusí být na škodu a lze kombinovat i věci, které k sobě na první pohled vůbec neladí. Důkaz? Adidas Superstar mohou vypadat skvěle i ve spojení s oversize elegantním sakem a legínami. Celek je zajímavou kombinací elegance a volného stylu.

Kendall rovněž zbožňuje sneakery adidas Superstar

Kendall Jener
2. Kendall Jenner
Kendall Jenner
3. Kendall Jenner

Adidas Superstar si zamilovala rovněž jiná známá modelka – kamarádka Gigi Hadid – Kendall Jenner. Její styl je inspirací pro mnoho dívek a žen z celého světa a je třeba uznat, že oprávněně, protože je skvělým spojením pohodlí, městského stylu a elegance. Kendall ke sneakerům adidas nosí cigaretové kalhoty s vysokým pasem a elegantní kabelku na popruhu. Pro prolomení celku přidává jednoduchý designerský cropp-top, který vyzdvihuje přednosti postavy!

 

 

1.Photo by Eva Rinaldi Celebrity and Live Music Photographer  on  Foter.com / CC BY-SA

2.Photo by mr.garrysingh on Foter.com / CC BY-SA

3. Photo by Disney | ABC Television Group  | on Foter.com / CC BY-ND

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*