Redakcja 21 června 2018
Rate this post

Lily Rose Depp, dcera Johnny’ego Deppa a Vanessy Paradis, oslavila v květnu tohoto roku osmnácté narozeniny. Do dnešního dne hrála v několika filmech, což dokazuje, že jde podobným směrem jako její otec. Ale po kom zdědila krásu? Po pohledným herci nebo francouzské zpěvačce a modelce?

Americko-francouzské geny

Lily Rose Depp má to, po čem mnoho lidí touží – slavné příjmení a dobré geny. Dnes, kdy ji je už 18 let, není pochyby o tom, že z ní vyrostla krásná žena. Na fotografiích je vidět, že svůj vzhled zdědila hlavně po matce. Obě mají velmi podobné rysy obličeje a postavu. Rodiče se spolu s ní poprvé veřejně ukázali v roce 2015 na módní přehlídce značky Chanel. Tehdy mnoho lidí říkalo, že obě dámy vypadají jako sestry a přemýšleli jakou cestu si mladá slečna Depp vybere.

Dobrodružství s modelingem

Navzdory nízké výšce (jen 160 cm!) Lily Rose Depp má už za sebou první epizody spojené s modelingem. V dubnu roku 2015 se dcera Deppa a Paradise zúčastnila focení pro australský magazín Oyster. Za fotografie byly zodpovědné Dana Boulos a Maggie Silverman. V červenci 2015 roku se objevila jako modelka na prohlídce značky Chanel. A Rejjie Snow, irský raper, ji pozval k natáčení svého videoklipu ke skladbě „All Around The World“.

Lily Rose Deep / photo: http://forums.thefashionspot.com/f50/lily-rose-depp-256831-20.html

Lily Rose Depp: herečkou po otci?

Dcera americko-francouzského páru hrála již ve čtyřech filmech. Debutovala v roce 2014 jako recepční ve filmu „Mroží muž”. Později byla k vidění ve filmu „Planetárium” (2016), „Tanečnice” (2016) a „Yoga Hosters” (2016). A to určitě není konec herecké kariéry Lily Rose Depp, protože dle potvrzených informací bude hrát v několika dalších produkcích. Otázkou zůstává zdali bude stejně úspěšná jako její otec? Na odpověď budeme muset ještě nějaký čas počkat.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*