Redakcja 13 října 2017
Rate this post

Přechodné období mezi létem a podzimem se vyznačuje proměnlivým počasím, proto je vhodné se oblékat vrstveně, abychom mohli v případě potřeby svléknout hrubší oblečení! Hledáte patent na pohodlnou a zároveň elegantní stylizaci, která se osvědčí v podzimní slunečné dny? Podívejte se na naší inspiraci – Angelinu Jolie, která vsází na jednoduchý a vždy módní  dlouhý svetr!

1. Angelina Jolie

Jak nosit dlouhý kardigan?

Podzimní teplé svetry jsou našimi dobrými přáteli, jednak než pozveme do naší skříně hrubé masivní svetry oblékané přes hlavu, přijde čas na ty rozepínací, které mohou zastoupit tenký kabát nebo bundu. Angelina Jolie vsází na měkký kardigan v délce po kolena, který opticky zeštíhluje. Pod něj zvolila kontrastní halenku s jemnou krajkou, díky čemu je celá stylizace méně jednolitá. K tomu jednoduché dlouhé kalhoty v klasické černé barvě, které ideálně zapadají do minimalistického outfitu. Důležitou roli zde hrají také  doplňky – boty do špičky, velká kabelka od Michaela Korse a stylové sluneční brýle.

Angelina Jolie a její patent na dlouhý svetr

Dlouhý kardigan dokáže skutečné zázraky s Vaší postavou. Skvělým patentem Jolie je vázání v pase měkkým páskem, díky čemu jsou křivky více proporcionální a zdůrazní ženské tvary. Jestli nemáte svetr s páskem, můžete použít i kožený pásek s ozdobou  sponou, který dokonale zvýrazní pas a zároveň okoření Váš look. Dlouhý svetr je vhodné nosit s halenkou v kontrastní barvě, která bude vykukovat z pod svetru – díky tomu vytvoříme svislou linii, která opticky prodlouží postavu.

  1. Photo by Foreign and Commonwealth Office on Foter.com / CC BY

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*